Статті

Стартував проект SMS2Voice


Завдяки зусиллям компанії Global Message Services з'явилася можливість відправляти SMS повідомлення абонентам не лише мобільних, а і фіксованих мереж, що значною мірою розширює можливості спілкування та робить його простим та зручним.
Інноваційна послуга компанії Global Message Services дозволяє передавати SMS повідомлення на фіксовані номери шляхом конвертації тексту повідомлення у голосову форму.
SMS повідомлення доставляються на термінали абонентів фіксованого зв’язку у формі голосового повідомлення. Повідомлення, відправлені на факсимільні апарати, доставляються у формі факсимільного повідомлення. SMS повідомлення можуть бути відправлені як українською, так і російською або англійською мовами.
Для успішної доставки SMS повідомлення, номер абонента фіксованого зв’язку вказується у міжнародному форматі (+380 ХХ ХХХ ХХ ХХ)
У разі, якщо абонент фіксованої мережі не відповів на дзвінок, або лінія була зайнята, то будуть здійснені повторні виклики для передачі повідомлення на номер отримувача протягом 48 годин за винятком нічного часу (22:00 – 08:00), коли доставка повідомлень абонентам фіксованого зв’язку заблокована.
Довжина одного повідомлення складає 160 символів латиницею або 70 кирилицею. Якщо довжина повідомлення перевищує зазначену кількість символів, то воно буде розбите на кілька SMS та передано в межах одного голосового виклику.
За кілька місяців Global Message Services впровадила таку послугу для GSM операторів України – Астеліт (LifeTM), Київстар Дж.Ес.Ем, ЗАТ "УРС" (Beeline™), МТС-Україна.

Приємно, що синтез українського мовлення виконаний розробниками синтезатора української мови, створеного в Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій і систем (м. Київ).